Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crlore/domains/travelcoctail.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crlore/domains/travelcoctail.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crlore/domains/travelcoctail.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crlore/domains/travelcoctail.com/public_html/wp-content/themes/jupiter-v5.9.4/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Automobilių nuoma - Maršrutai - Ekskursijos | Travel Coctail

Travel Coctail

APIE MUS

Apie mus

APIE MUS

Travel Coctail komanda – jau 15 metų sėkmingai turizmo ir kelionių srityje dirbantys entuziastai. Mes – profesionalūs keliautojai, gyvenantys įvairiose šalyse. Per daugelį darbo metų Travel Coctail komanda jums atrinko pačius patikimiausius, profesionaliausius, geriausią kainos ir kokybės santykį garantuojančius automobilių nuomos ir ekskursijų organizavimo partnerius. Sau ir partneriams mes taikome pačius griežčiausius kokybės kriterijus.  Mūsų, kaip ir jūsų, nedomina pravaikščioti takai – mes patys juos kuriame. Džiaugiamės galėdami pasidalinti sukaupta patirtimi su Jumis. 

Jei jūsų atostogų idealas yra nuobodus pabuvimas prabangiame viešbutyje, kieto plastiko gultas, mirkimas chloruotame baseino vandenyje ir vienkartinė All Inclusive taurė rankoje – praeikite pro šalį.

Jei norite šalis (galbūt net aplankytas) pamatyti kitomis akimis, išbandyti naujus potyrius ir galbūt net pakeisti keliavimo įpročius, padovanoti sau ir mylimiesiems neeilinius nuotykius, atradimo džiaugsmą, tikrų kelionių žavesį – mes su jumis.

Kreta ir Rodo sala

Protingiausias ir įdomiausias būdas pažinti Graikijos salas – savarankiškas keliavimas nuomotu automobiliu. Mes siūlome:
♦  Patikimiausią automobilių nuomą
♦  Aiškias ir geriausias draudimo sąlygas
♦  Asmenines konsultacijas ir patarimus
♦  Įdomiausius maršrutus, paruoštus Google Maps formate, kurie veikia kaip GPS jūsų telefonuose. Sėdi ir važiuoji!

Egiptas – Hurghada

Interneto ieškos svetainėse surinkus žodį „Egiptas“, pasirodo trys frazės: „lietuvių nuvalkiotas kraštas“, „nekenčiu derėtis“ ir „nėra ko pirkti“. Ir viskas? Argi?

Tarp žodžių turistas ir keliautojas yra labai didelis skirtumas. Negaiškite laiko ir kantrybės pirkdami “katę maiše” vietinėse ekskursijų agentūrėlėse (nebent trokštate arabiškų nuotykių). Tai, ką verta aplankyti, rasite mūsų pasiūlymuose. 5 metai gyvenimo ir darbo faraonų šalyje padėjo atrinkti dėmesio vertus ir kokybiškus momentus. Aišku, Artimieji Rytai visada reikalauja nepamiršti į lagaminą įsimesti ir filosofišką požiūrį.

 

Indija – Goa, Karnataka, Kerala

Pasiruoškite kultūriniam šokui, pamirškite viską, ką girdėjote apie šią šalį. Čia galioja visiškai kitos visatos dėsniai. Čia jūs niekur nepasislėpsite nuo savęs. Karma nemiega, ji netinginiauja, ji visada akylai jus stebi… ir duoda žinoti apie save. Grįžę iš Indijos jau niekada nebūsite tokiais, kaip anksčiau. Aišku, jei turėsite teisingą vedlį.

Goa, Kerala, Karnataka – šiuose regionuose galime organizuoti vienos dienos ir savaitinius turus pietų Indijoje.

 

Meksika, Gvatemala, Belizas, Hondūras, El Salvadoras

Karibai. Gražūs ir linksi žmonės, tranki muzika ir šokiai. Beprotiškai skanus maistas. Tekila!!!! Senovės civilizacijų lopšiai – olmekai, toltekai, majai, actekai. Senieji miestai ir piramidės džiunglėse, senotai. Turtinga, paslaptinga ir žiauri istorija. Vienų atostogų čia per mažai.

Visos mūsų kelionės prasideda Meksikoje, Kankune.
Visai nesvarbu, ar vienos dienos ar kelių savaičių!

 

favicon-64×64

pagrindinis

kontaktai

error: Content is protected !!